-20%
Indeks: 3305 3000
Indeks: 3305 3000
54,90 zł 43,92 zł

58,56 zł / 1ltr

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 50,51 zł

Ilość
+
Cena dostawy - 19,90 zł
Do darmowej przesyłki brakuje - 249,00 zł
favorite_border favorite

OPIS PRODUKTU

Bardzo mocno utrwalający lakier do włosów w sprayu Schwarzkopf Silhouette do silnego i długotrwałego utrwalenia fryzury. Dzięki mikrocząsteczkom nie obciąża fryzury, nie tworzy tzw. efektu hełmu na głowie, nie skleja włosów, dzięki czemu pozwala na restylizację fryzury w każdym momencie i naniesienie poprawek w ciągu dnia.
Nadaje włosom delikatny, naturalny połysk, nie pozostawia widocznych, białych śladów na powierzchni włosów. Może być z powodzeniem używany do dodawania fryzurze objętości, do fantazyjnych upięć na wielkie wyjścia, na całość włosów, by utrwalić codzienną stylizację.

SPECYFIKACJA PRODUKTU

  • nadaje połysk
  • nie skleja włosów
  • szybkoschnący, nie lepi się
  • łatwo się rozczesuje i wyczesuje z powierzchni włosów
  • na długo utrwala kształt fryzury i dodaje jej objętości
  • pojemność: 750 ml

SPOSÓB UŻYCIA

Podczas końcowej stylizacji rozpylić kilkoma seriami na suche, ułożone włosy z odległości ok. 25-30 cm. Można stosować w celu wykonania poprawek na fryzurze lub do podkreślenia poszczególnych pasm.