Ręczniki fryzjerskie

Sortowanie
expand_more

Aktywne filtry

Sortowanie
expand_more
Pokaż
expand_more
13 Produktów
1z1
Pokaż
expand_more
13 Produktów
1z1

RĘCZNIKI FRYZJERSKIE

Ręczniki fryzjerskie to nieodzowny element wyposażenia każdego salonu fryzjerskiego. Właściwie dobrane ręczniki fryzjerskie zapewniają nie tylko komfort klientów, ale również ułatwiają pracę fryzjera.

W ofercie sklepów z artykułami fryzjerskimi znajdują się różne rodzaje ręczników fryzjerskich, ale najlepsze do salonu fryzjerskiego są te wykonane z wysokiej jakości materiałów, które charakteryzują się miękkością, dużą chłonnością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne.

Ręczniki fryzjerskie powinny mieć odpowiednie wymiary. W naszym sklepie znajdziesz ręcznik fryzjerski 70x40 50 szt, ręcznik fryzjerski 70x40 100 szt, ręcznik fryzjerski 70x50 100 szt, ręcznik w rolce 1,4 kg oraz wiele innych.

W naszym sklepie oferujemy ręczniki fryzjerskie w płatach i w rolce wykonane z wysokiej jakości materiałów, które są łatwe w utrzymaniu czystości. Nasze ręczniki zapewnią komfort klientom i ułatwią pracę fryzjerowi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wyboru najlepszych ręczników fryzjerskich dla Twojego salonu fryzjerskiego.