Indeks: 7331
Indeks: 7331
46,50 zł
Ilość
+
Cena dostawy - 15,90 zł
Do darmowej przesyłki brakuje - 249,00 zł
Wysyłka w ciągu 1-2 dni roboczych
favorite_border favorite

OPIS PRODUKTU

NATURE to więcej niż koloryzacja, to „Perfekcyjna koloryzacja”.  Po miesiącach badań w celu opracowania nowej formuły, która jednocześnie chroni i delikatnie obchodzi się z włosami, Nirvel Professional stworzył linię NATURE, trwały efekt koloryzacji, który jednocześnie odbudowuje i pielęgnuje włosy. Wolny od amoniaku i parafenylenodiaminy (PPD)
Ekskluzywna technologia zastosowana w formule kosmetyku, w 100% opiera się na składnikach aktywnych pochodzenia naturalnego, podczas koloryzacji odbudowuje włókno włosa bez podrażnień skóry głowy, zapewnia zdrowe włosy w wysublimowanej palecie barw.
        BOSWELLIA SERRATA, dermo kosmetyk i środek leczniczy
•  PHYTOSCREEN [osłona roślinna], pochodząca z tradycyjnej ludowej medycyny naturalnej Pataogoni mieszanka takich ziół jak: Krwawnik pospolity, Dziewanna, Pichi oraz Marcela       wzbogacona o argininę PCA (piroglutaminian argininy).
To nowa, delikatna, gładka i kremowa forma podczas mieszania i nakładania farby w połączeniu z pięknym zapachem zapewnia przyjemne chwile podczas koloryzacji w salonie.
Niezwykle intensywny, jednolity i długotrwały kolor, doskonałe pokrycie siwizny i niezwykły blask włosów nigdy wcześniej nie były osiągnięte bez zastosowania amoniaku. Technologia jaka została tu zastosowana przywraca włosom blask i odbudowuje je wraz z każdą kolejną aplikacją podczas zabiegu koloryzacji.
 
Paleta NATURE oferuje 71 odcienie, które są różnorodne i unikalne zwłaszcza jeśli chodzi o piękny połysk. Możliwe jest to dzięki starannie dobranym, wysokiej jakości i wydajności pigmentom, niezwykle skutecznym i innowacyjnym w swej formule.
 
Linia NATURE to swego rodzaju nowa era w koloryzacji,  gwarancja jakości i długotrwałego efektu w każdym salonie.

Aplikacja:                                

1:1,5
1:1   uciążliwe popiele, siwizna             **Zaleca się korzystanie z palety NATURE