-10%
Indeks: A041
Indeks: A041
53,75 zł 48,38 zł
Ilość
+
Cena dostawy - 15,90 zł
Do darmowej przesyłki brakuje - 249,00 zł
Wysyłka w ciągu 1-2 dni roboczych
favorite_border favorite

OPIS PRODUKTU

Barbicide Clippercide to spray do dezynfekcji maszynek. Nie zawiera aldehydów.
Dezynfekuje, smaruje, czyści, chłodzi i chroni nasadki maszynek do strzyżenia przed rdzewieniem – i to wszystko w trakcie jednego krótkiego zastosowania!
Skutecznie niszczy wszystkie bakterie, grzyby oraz wirusy łącznie z BVDV, Vaccinia, HIV (AIDS), H1N1, HBV i HCV (Wirusowe Zapalenie Wątroby typu B i C).
Bezpieczny dla zdrowia. Bez aldehydów, nie wywołuje reakcji alergicznych i podrażnień. Możliwość dezynfekcji maszynki na oczach klienta. Bezpieczny dla maszynek. Trwała ochrona przed rdzewieniem.
Clippercide nie zawiera etanolu, który negatywnie wpływa na jakość ostrzy. Posiada w składzie substancję antykorozyjną, zapobiegającą powstawaniu rdzy i przedłużającą okres użytkowania nasadki.
CLIPPERCIDE skutecznie regeneruje także stare maszynki oraz usuwa rdzę, konserwuje i smaruje.
Spray wytwarza cienką powłokę smaru, zmniejszającą zużycie i sprawiającą, iż nożyki wolniej się tępią.
Dokładne czyści. Ciśnienie strumienia usuwa włosy, kurz i zabrudzenia pomiędzy nożykami – czyszcząc jednocześnie powierzchnię.
Niezawodne chłodzi. CLIPPERCIDE posiada funkcję chłodzenia, umożliwiającą bezproblemową eksploatację maszynki do strzyżenia.
Jest rekomendowany przez światowych producentów maszynek do strzyżenia włosów.

SPOSÓB UŻYCIA

Spryskać nasadkę preparatem CLIPPERCIDE w trakcie pracy maszynki, następnie wyłączyć maszynkę i pozostawić ją aż do wyschnięcia nasadki.