Indeks: DB001
Indeks: DB001
Cena 150,00 zł
Ilość
-
+

OPIS PRODUKTU

Czarna Maska Royal Canadian ​​została stworzona specjalnie po to, by wyeliminować żółte tony  włosów, spowodowane upływem czasu, nikotyną, zanieczyszczeniami, promieniami UV czy tez nieudanymi koloryzacjami. Efekty działania maski są stopniowe i progresywne.
Kompleksowa formuła maski doskonale odżywia i odbudowuje włókno włosa, a chłodne mikro pigmenty i mikrocząsteczki pigmentów semi permanentnych doskonale tonują ciepłe niechciane tony. Zawarte w masce oleje argonowy i monoi silnie nawilżają włos.

SPOSÓB UŻYCIA

Po umyciu szamponem, nałóż Royal Canadian Black  na wilgotne włosy, pozostawiając od 3 do 10 minut. Nie ma konkretnie ustalonego czasu aplikacji. Obserwuj działanie i dostosuj czas aplikacji maski w zależności od wyjściowego poziomu koloru włosów i pożądanego rezultatu.  Dokładnie spłucz i stylizuj wedle upodobań.

ZALECENIA

W przypadku mocno rozjaśnionych włosów zalecamy mieszanie czarnej maski z białą maską (Black Royal Canadian z White Royal Canadian) w proporcji 1: 1 lub innej, w zależności od pożądanego odcienia. Zalecamy wykonanie testu na pasmie włosów.
Cena dostawy - 13,90 zł
Brak produktu w magazynie - Dostępny na zamówienie - 665 277 269