-22%
Indeks: S-X23-1
Indeks: S-X23-1
279,00 zł 217,62 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 167,40 zł

Ilość
+
Cena dostawy - 15,90 zł
Do darmowej przesyłki brakuje - 249,00 zł
Wysyłka w ciągu 1-2 dni roboczych
favorite_border favorite

OPIS PRODUKTU

Wózek fryzjerski to idealne rozwiązanie dla każdego profesjonalnego salonu fryzjerskiego. Ten funkcjonalny i praktyczny wózek jest niezastąpionym narzędziem dla fryzjerów, którzy chcą mieć wszystkie potrzebne rzeczy pod ręką.
Trzy szuflady w tym wózku zapewnia dużo miejsca na przechowywanie narzędzi, kosmetyków i akcesoriów fryzjerskich. Dzięki temu, że szuflady są łatwo dostępne, możesz szybko znaleźć potrzebne przedmioty bez konieczności szukania po całym salonie. Dodatkowo pomocnik wyposażony w praktyczną dolną półkę, która pomoże w utrzymaniu porządku i organizacji.
Kółka obracane o 360 stopni to kolejna zaleta tego wózka fryzjerskiego. Dzięki nim, możesz swobodnie poruszać się po salonie, bez konieczności podnoszenia wózka. Nawet na małej przestrzeni czy wąskich korytarzach, możesz łatwo manewrować wózkiem, co jest niezwykle wygodne i oszczędza czas.
Dodatkowo, ten wózek fryzjerski posiada specjalny uchwyt na folię aluminiową. Dzięki temu, możesz łatwo przechowywać i mieć pod ręką niezbędne materiały do koloryzacji i stylizacji włosów. To rozwiązanie jest szczególnie przydatne dla fryzjerów, którzy często wykonują zabiegi związane z farbowaniem lub foliowaniem włosów.
Dzięki temu wózkowi będziesz mieć wszystko, czego potrzebujesz, zawsze pod ręką, co wpłynie na efektywność Twojej pracy i zadowolenie Klientów.
Zestaw do samodzielnego montażu.

SPCYFIKACJA PRODUKTU

  • Wysokość: 90 cm
  • Szerokość: 30 cm
  • Długość: 36 cm
  • Kolor: czarny
  • Materiał: tworzywo sztuczne ABS i stal nierdzewna