-15%
Indeks: T0144-C
Indeks: T0144-C
279,00 zł 237,15 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 195,30 zł

Ilość
+
Cena dostawy - 15,98 zł
Do darmowej przesyłki brakuje - 249,00 zł
Wysyłka w ciągu 1-2 dni roboczych
favorite_border favorite

OPIS PRODUKTU

Pomocnik fryzjerski na farbę z 4 miseczkami, uchwytem na folię aluminiową, stalowym stelażem i kółkami to nieodzowny sprzęt dla profesjonalnych fryzjerów. Ten praktyczny i wygodny pomocnik znacznie ułatwia proces aplikacji farby, zapewniając efektywność i precyzję.
Zaopatrzony w 4 miseczki na farbę, pomocnik daje możliwość przygotowania różnych kolorów farb jednocześnie. Możesz swobodnie mieszać i dopasowywać odcienie bez konieczności przerywania pracy, co pozwala zaoszczędzić cenny czas i zwiększyć produktywność.
Uchwyt na folię aluminiową to praktyczne rozwiązanie, które umożliwia łatwe przechowywanie i dostęp do folii aluminiowej. Dzięki temu możesz szybko sięgnąć po odpowiednią ilość folii, co przyspiesza proces farbowania i dodatkowo poprawia precyzję aplikacji.
Stalowy stelaż i solidne kółka gwarantują nie tylko wytrzymałość i trwałość, ale także łatwość przemieszczania się pomocnika fryzjerskiego po salonie. Dzięki temu możesz z łatwością przenosić narzędzia i farby tam, gdzie są potrzebne, bez konieczności noszenia ciężkiego sprzętu.
Pomocnik fryzjerski na farbę dla każdego profesjonalnego fryzjera. Dzięki niemu możesz zoptymalizować swoją pracę, osiągając doskonałe rezultaty koloryzacji i farbowania włosów. Niezawodność, funkcjonalność i wygoda tego pomocnika sprawią, że codzienna praca w salonie fryzjerskim stanie się bardziej efektywna i satysfakcjonująca.
Zestaw do samodzielnego montażu.

SPCYFIKACJA PRODUKTU

  • szerokość: 50 cm
  • wysokość: 97 cm
  • kolor: czarny
  • materiał: tworzywo sztuczne i stal nierdzewna