-17%
Indeks: HAIR-7
Indeks: HAIR-7
Cena 48,90 zł 40,59 zł
Cena dostawy - 11,30 zł
Do darmowej przesyłki brakuje - 249,00 zł
Prezentowany zestaw nadaje się zarówno dla użytku profesjonalnego, do nauki fryzjerstwa, jak i też dla amatorów zainteresowanych poszerzeniem swoich umiejętności w warunkach domowych.  Komplet zawiera wszystko, czego potrzeba, by dokonać profesjonalnego ścięcia włosów albo stworzyć wymarzoną fryzurę.
ZW skład zestawu wchodzą: nożyczki, degażówki, peleryna, pędzelek, grzebień, ściereczka oraz etui.
Nożyczki wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, zapewniającej długotrwałą wytrzymałość, ostrość oraz odporność na czynniki środowiskowe, takie jak wilgoć czy wysokie temperatury. Dzięki temu włosy mogą być za każdym razem idealnie przycięte bez obawy o uszkodzenia mechaniczne czy ryzyko rozdwojenia końcówek.
Wykonana z nylonu peleryna jest niezbędnym narzędziem każdego fryzjera. Chroni skórę i ubrania przed farbą do włosów i innymi szkodliwymi substancjami, utrzymując twoją odzież w suchości i czystości. Peleryna nie przepuszcza wilgoci i można prać ją w pralce.
Wyposażony w dwie odległości rozstawienia ząbków grzebień, jest idealny do codziennego rozczesywania i stylizacji. Grzebień wykonany jest z wytrzymałego tworzywa odpornego na wysoką temperaturę, pomaga utrzymać włosy w dobrej kondycji.
Całość zapakowana jest w stylowe, czarne etui, dzięki któremu zestaw można łatwo zabrać ze sobą, jednocześnie nie martwiąc się, że poszczególne elementy pogubią się.
Produkty podobne