-10%
Indeks: 8499
Indeks: 8499
76,15 zł 68,54 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 62,31 zł

Ilość
+
Cena dostawy - 15,98 zł
Do darmowej przesyłki brakuje - 249,00 zł
Wysyłka w ciągu 1-2 dni roboczych
favorite_border favorite

OPIS PRODUKTU

Ampułki "Fresh Effect" wzmacniające ampułki, które zapobiegają wypadaniu włosów. Działanie produktu opiera się na ukierunkowanym wzmocnieniu, odżywieniu i pobudzeniu aktywności mieszków włosowych. W efekcie wypadanie włosów zostaje widocznie zmniejszone.
Ekstrakt z łożyska i kompleks multiwitaminowy dostarczają włosom wszystkich niezbędnych składników odżywczych i stymulujących, aby aktywować biosyntezę keratyny. Balsam reguluje wydzielanie gruczołów łojowych, aktywując krążenie krwi i oddychanie komórkowe. Aktywny składnik zawarty w ampułkach, otrzymywany w wyniku nanotechnologii morskiej, sprzyja osadzaniu się na włosach innych składników aktywnych, które chronią, ożywiają i wzmacniają. Kompleks aloesu i peptony sojowe łagodzą i tonizują. Program wzbogacony jest witaminami, które odżywiają skórę głowy i folicusanem (bioaktywnymi białkami), bardzo silnym składnikiem zatrzymującym wypadanie włosów i stymulującym ich wzrost.

SPECYFIKACJA PRODUKTU

  • ilość ampułek: 10
  • pojemność ampułki: 10 ml

SPOSÓB UŻYCIA

Jako leczenie wypadania - stosować pojedynczą dawkę dziennie przez piętnaście dni i co drugi dzień przez kolejne dwa tygodnie.
Jako zabieg ochronny - nałożyć zawartość pojedynczej dawki na suche włosy, delikatnie masując, tak aby produkt wniknął w skórę głowy. Jeśli zajdzie potrzeba umycia włosów, zrobić to przed aplikacją, po wysuszeniu włosów ręcznikiem.