Indeks: 4500
Indeks: 4500
Cena 23,92 zł
Ilość
-
+

OPIS PRODUKTU

Lash Color to farba do rzęs i brwi marki Levissime! Używając Lash Colour uzyskasz błyszczące i naturalne spojrzenie. Farba nadaje spojrzeniu intensywności dzięki uwydatnieniu rzęs i brwi bez użycia tuszu. Lash Color LEVISSIME to starannie zaprojektowane profesjonalne kosmetyki z myślą o delikatnych i wrażliwych okolicach oczu.
Farba jest łatwa i bezpieczna w użyciu. Jej aktywne składniki maksymalizują intensywność i utrwalenie koloru, chroniąc, nawilżając i pielęgnując brwi i rzęsy. Żelowa konsystencja bardzo dobrze łączy się z dedykowaną wodą utlenioną Lash Activator o 1,8% stężeniu.
Farba pięknie przenika do wnętrza włosa, a kolejne koloryzacje nie zaciemniają koloru, ale pięknie nawarstwiają kolor co sprawia, że kolor trzyma się nawet do 6 tygodni we włosach.Rezultaty są precyzyjne i profesjonalne.
Aby koloryzacja była trwała i w odpowiednim kolorze najlepiej użyć dedykowanego utleniacza LeviSsime Lash Activator.

SPOSÓB UŻYCIA

1. Usuń makijaż z okolic oczu.
2. Przygotuj mieszankę w plastikowej lub szklanej misce. Wymieszaj farbę LeviSsime Lash Color z aktywatorem LeviSsime Lash Activator lub wodą utlenioną w równej proporcji 1 do 1 aż do uzyskania gładkiej i kremowej konsystencji.
3. Za pomocą pędzelka pokryj brwi i rzęsy mieszanką. Pozostaw na 15 minut.
4. Po upływie tego czasu, usuń produkt wacikiem zwilżonym wodą.

Cena dostawy - 13,90 zł
Wysyłka w ciągu 2-3 dni roboczych
Produkty podobne