Indeks: PRASOPRODIT
Indeks: PRASOPRODIT
Cena 529,00 zł
Ilość
-
+
Gamma Piu Wireless Prodigy - bezprzewodowa golarka
Wbudowana technologia bezprzewodowa – Rewolucyjna, pierwsza w swoim rodzaju wbudowana, uniwersalna technologia ładowania bezprzewodowego jest kompatybilna z bezprzewodowymi ładowarkami QI. Wyjmij telefon komórkowy z ładowarki bezprzewodowej i użyj tej samej ładowarki do bezprzewodowej golarki Prodigy.
Silnik z turbodoładowaniem – Najmocniejsza i najszybsza golarka w swojej klasie z turbodoładowanym silnikiem, który pracuje z prędkością 9000 uderzeń na minutę, co zapewnia mocniejsze golenie i mniejszy opór, a jednocześnie zapewnia najbliższe golenie bez podrażnień.
Frezy i folie ze złota tytanowego – Kolejne pierwsze w historii – naprzemiennie niezależne, kute ostrza ze złota tytanowego o większej mocy, hipoalergiczne działanie oraz ultra-cienkie i hipoalergiczne złote tytanowe folie, które są ponad 50% dłuższe niż inne folie.
120 minut bezprzewodowego czasu cięcia – Akumulator litowo-jonowy zapewnia dwukrotnie dłuższy standardowy czas pracy, 120 minut bezprzewodowej pracy na jednym ładowaniu i szybkie ładowanie w zaledwie 30 minut.
Zestaw obejmuje: Wielofunkcyjna uniwersalna ładowarka USB, zdejmowana nasadka, przewód ładujący i adapter z łatwą wymianą i czyszczeniem folii.
Gwarancja: 12 miesięcy
Cena dostawy - 13,90 zł
Wysyłka w ciągu 2-3 dni roboczych